Ste nežni v ljubezni?

Govorili bomo o vsem glede ljubezni, kako izboljšati partnerski odnos, ...

Ste nežni v ljubezni?

PostPostao/la modrina dana 22 ožu 2009, 16:09

Na dolgo in srečno ljubezen in partnersko razmerje zagotovo vpliva tudi to, kakšen odnos imamo do tega čustva in ali smo nežni, zahtevni, površni pri ljubezni in v postelji. Ljubezen je zagotovo ena najlepših in intenzivnih čustev, ki jih dajemo in sprejemamo.

Kakšni pa ste vi v ljubezni? Ste nežni, se znate pustiti razvajati? Ali znate ugoditi željam in potrebam svojega partnerja? Ste o tem kakšni ste prepričani? Rešite spodnji kviz in si zapomnite katere odgovore ste obkrožili, oziroma seštejte točke čez nekaj dni pa bom plasiral rezultate.
[textarea]PS:
Beseda partner označuje ali dekle ali fanta.!![/textarea]
Že sedaj se zahvaljujem za vašo pozornost in sodelovanje :bf

qOpp; Rešite kviz!
[spoiler]1. Ali med poljubljanjem zaprete oči?
  1. Ne, saj želim videti, kako se partner odziva na poljube in ali se pri tem morda spakuje.
  2. Seveda, saj je v tem priemru vse veliko lepše.
  3. Odvisno od tega, ali se poljubljava v javnosti ali pa kje v skritem kotičku oziroma doma.
2. Kaj ti je najbolj všeč med "cartanjem" in na splošno pri izmenjavi nežnosti?
  1. Da se s partnerjem medsebojno božava.
  2. Da jaz božam svoje dekle.
  3. Da dekle boža mene.
3. Kakšno je vaše mnenje o besedi "Ljubim te"?
  1. Beseda je vsekakor lepa, če jo izreče oseba, ki to resno misli.
  2. Preveč obrabljena beseda.
  3. Ti dve besed bi lahko vedno znova in znova izgovoril ali slišal.
4. Kaj si mislite o zaljubljenih parih, ki se v javnosti ves čas držijo za roke?
  1. Močno me spominjajo na siamske dvojčke.
  2. To se mi zdi nekaj izjemno romantičnega, pravljičnega.
  3. Prepričan sem,da je to zadeva, ki se tiče le njiju.
5. Lahko svojemu dekletu/fantu brez zadržkov poveste, kakšne nežnosti imate najraje?
  1. Seveda, saj tabuji v ljubezni med nama ne igrajo nobene vloge.
  2. Ne, ji pa zato z gestami nakažem, kaj mi ustreza in kaj ne.
  3. Če me ima partner (dekle ali fant) resnično rad, potem bo že sam moral vedeti, kaj mi ustreza in kaj ne.
6. Vaš partner je zadnje čase zelo žalosten, vi pa ne poznate razloga. Kako se odzovete?
  1. Spraševati se začnem, kaj sem naredil narobe.
  2. Razlog sploh ni pomemben. Kar koli je že, to ne bi smelo vplivati na njegovo razpoloženje.
  3. Takoj si vzamem čas zanj in tako izkažem veliko mero pozornosti in nežnosti.
7. Kaj vas spravi v jok?
  1. Bes in razočaranje.
  2. Velike ljubezenske težave.
  3. Močna čustva.
[/spoiler]
Točke:
Število točk za posamezne odgovore. Seštevek le teh vam pojasni odgovor na vprašanje ali ste nežni v ljubezni.

Št. A B C
1. 1 3 2
2. 3 2 1
3. 2 1 3
4. 1 3 2
5. 3 2 1
6. 2 1 3
7. 1 2 3

[blink]Rešitev kviza[/blink]

[spoiler]1. Od 7 do 11 točk
Nežnost se vam zdi nekaj neresenga, pogosto celo smešnega. Za vas sta najpomembnejša poštenje in trezna glava. Na izkazovanje nežnosti gledate kot na lažne čare, zato zelo težko najdete dekle/fanta, ki bi vam odgovarjalo v vseh pogledih in vas osvobodilo kompleksov. Prav ti kompleksi vas namreč zavirajo, da bi osebi,ki jo imate dejansko radi, vsake toliko časa prišepnili "ljubim te"!

2. Od 12 do 16 točk
Svojih čustev ne kažete na ukaz, zato potrebujete partnerico/partnerja, v katerega/katero ste zaljubljeni do ušes. V ljubezni težite k gradnji idealnega razpoloženja, v katerem lahko uresničite svoje predstave o nežnosti. No, takšna scenografija pa ni vedno uspešna in zaradi tega ste pogosto v krču. pogosteje morate poskusiti biti nežni. in to brez kakršnega pomembnega razloga. Primanjkuje vam spontanosti.

3. Od 17 do 24 točk
Vaša nežnost je močno podobna razvajenemu mucku, ki bi se stalno "cartal" v naročju svojega gospodarja/gospodarice. vaše dekle/fant vam mora stalno dokazovati nežnost in vam zagotavljati, da vas ljubi. Pri ljubezni niste egoist, saj tudi sami radi, in tudi znate, izkazovati ogormno mero nežnosti. Ste morda pomislili, da bi se vaše dekle/fant moralo hitro naveličati vaše pozornosti? Strah je odveč, saj premorete ogromno količino šarma, ki se mu nobeden ne more upreti.
[/spoiler]
modrina

Highscores: 5

Natrag na Ljubezen in partnerstvo

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.