Trajnost zveze

Ste kdaj opazili, da ob pogledu na uro, registrske, telefonske številke ali drugje vedno znova vidite iste številke? To ni naključje. Številke nosijo izjemno močne vibracije, zato je pomemben tudi naš datum rojstva, ... Glasbeni instrumenti in računalniki so zasnovani na matematičnih formulah, ...

Trajnost zveze

PostPostao/la goga dana 31 ožu 2009, 10:31

Pozdravljeni,

pišem vam prvič. Pred kratkim sem spoznala fanta, ki je zelo prijazen do mene in ga imam zelo rada. Zanima me, ali je on pravi in ali ima ta veza dolgo prihodnost. Še rojstni podatki: moj je 27.6.1981, fantov pa 9.8.1987

Za odgovor sem vam že sedaj hvaležna

Goga

Image is hidden from guests, please register and login to view it
goga

Re: Trajnost zveze

PostPostao/la numeros dana 01 tra 2009, 11:09

Spoštovana,

hvala za vprašanje.

V vašem primeru gre za sicer uspešno zvezo, ki je zasnovana na prijateljskem odnosu. Kaže na zvezo, v kateri oba s partnerjem v največji meri ohranjata osebno svobodo in neodvisnost. Veza bo zato uspešna in se bo obnesla le toliko časa, dokler bosta to osebno svoboda spoštovala oba.

Zaradi izjemne skladnosti se sicer razvijejo močna čustva in privlačnost, vendar je to precej slaba kombinacija za zakon, ker se začetna navdušenost kasneje lahko spremeni v svoje nasprotje. Veza pa se lahko konča z medsebojnim obtoževanjem, z nizkimi udarci.

Kombinacija pa je izjemno dobra za poslovno sodelovanje.
YY<

Z najlepšimi pozdravi in veseli bomo še kakšnega Vašega prispevka, vprašanja.
numeros

Natrag na Moč številk

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.